biznesowi
0
Jesteś zalogowany jako: Adam Kowalski
Wróć

Zmiany terminów imprez organizowanych przez Nowy Adres S.A. – stan na 20 kwietnia

19.03.2020

Zarząd Spółki Nowy Adres S.A. z najwyższą uwagą śledzi doniesienia związane z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 w Polsce. Mając na względzie bezpieczeństwo naszych wystawców, prelegentów, uczestników konferencji i targów oraz pracowników i stosując się do zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego, Światowej Organizacji Zdrowia oraz członków Rady Ministrów RP, zdecydowaliśmy o przełożeniu niektórych naszych imprez na inne terminy.

  • Wielkopolskie Targi Mieszkań i Domów, zaplanowane na 14 i 15 marca odbędą się 5 i 6 grudnia w tym samym obiekcie, którym jest hala nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich. Będzie to druga jesienna edycja tych targów w tym roku – pierwsza odbędzie się w dniach 26-17 kwietnia.
  • Konferencja FIRE  – Real Estate Marketing Forum, pierwotnie zapowiadana na  20-21 kwietnia, odbędzie się w dniach 9-10 września 2020. Miejsce konferencji także pozostaje bez zmian: Warszawa, The Westin Warsaw.
  • Konferencja „Forum Rynku Nieruchomości” odbędzie się w nowym terminie – 24 i 25 sierpnia w sopockim hotelu Sheraton.

Dobro naszych Klientów zawsze było, jest i będzie dla nas najwyższym priorytetem. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby wszystkie nasze wiosenne imprezy wyróżniała najwyższa jakość zarówno pod względem merytorycznym, jak i organizacyjnym. Gwarantujemy, że targi i konferencje w nowym terminie również będą cechowały najwyższe możliwe standardy.

Mamy nadzieję, że decyzja ta spotka się z Państwa zrozumieniem i akceptacją. Za wszelkie niedogodności przepraszamy.

Filip Bittner

Prezes Zarządu Nowy Adres S.A.


Komentarze (0) Komentujesz jako - [zmień]

aby dodać komentarz, wpisz swój adres e-mail

WPROWADŹ SWOJE DANE, ABY DODAĆ KOMENTARZ

lub

Brak komentarzy. Twój może być pierwszy.

Zobacz wcześniejsze komentarze

Wróć