biznesowi
0
Jesteś zalogowany jako: Adam Kowalski
PL EN
Wróć

Zasady bezpieczeństwa na wydarzeniach organizowanych przez Grupę MTP

04.03.2020

Szanowni Państwo,

Grupa MTP podchodzi ze szczególną uwagą do sytuacji związanej z zachorowaniami na koronawirusa na świecie, a w szczególności w krajach europejskich. Z najwyższą uwagą śledzimy komunikaty udostępniane przez Główny Inspektorat Sanitarny (GIS) oraz agendy rządowe, które na chwilę obecną w swoich zaleceniach koncentrują się na działaniach zapobiegawczych.  

W związku z tym zwracamy się do Państwa z prośbą o zapoznanie się i skrupulatne wypełnianie zaleceń zawartych w instrukcji Ministerstwa Zdrowia dostępnej pod >>>LINKIEM<<<. Zawarte w materiale wytyczne rekomenduje także Główny Inspektor Sanitarny, który zapewnia, że takie postępowanie zwiększa bezpieczeństwo własne i innych osób. Dlatego gorąco zalecamy stosowanie się do zaleceń ekspertów nie tylko w czasie targów, ale także przed przyjazdem na nasze wydarzenia i w codziennym życiu.

Pragniemy zapewnić, że bezpieczeństwo naszych wystawców, zwiedzających i pracowników stanowi dla nas najwyższą wartość. Jednocześnie mamy świadomość, że sytuacja zmienia się dynamicznie. Dlatego nieustannie i z ogromną uwagą monitorujemy sytuację oraz analizujemy komunikaty upubliczniane przez władze państwa i podległe im służby.

Z wyrazami szacunku,

Zespół Grupy MTP i Nowy Adres


Komentarze (0) Komentujesz jako - [zmień]

aby dodać komentarz, wpisz swój adres e-mail

WPROWADŹ SWOJE DANE, ABY DODAĆ KOMENTARZ

lub

Brak komentarzy. Twój może być pierwszy.

Zobacz wcześniejsze komentarze

Wróć