biznesowi
0
Jesteś zalogowany jako: Adam Kowalski
Wróć

Wypróbuj LiveChat z BespokeChat i Nowym Adresem!

20.03.2020

W najbliższych tygodniach wiele firm operujących na rynku nieruchomości będzie musiało – lub po prostu chciało – ograniczyć wszelkie kontakty osobiste z powodu szerzącego się wirusa Covid-19. Oczywistym rozwiązaniem tego problemu jest wprowadzenie kanałów kontaktu zdalnego – komunikacja z klientami może odbywać się choćby przez telefon, za pomocą e-maili, za pośrednictwem takich aplikacji jak LiveChat czy Messenger.

Wszystkie te kanały dają możliwość pracownikom dewelopera pracy z domu bez żadnej straty dla zakresu informacji, jakich mogą udzielić klientowi. Osoby planujące zakup mieszkania za pomocą komunikacji zdalnej mogą również bez wychodzenia z salonu uzyskać odpowiedzi na wszelkie nurtujące ich pytania, na przykład o wycenę, finansowanie nieruchomości itp. 

Wspierająca od lat rynek deweloperski firma BespokeChat – będąca jednocześnie oficjalnym partnerem LiveChat w Polsce – we współpracy z Nowy Adresem chce promować konstruktywne i odpowiedzialne zachowania, które pozwolą na komfortowy i bezpieczny kontakt w okresie pandemii. Deweloperzy, którzy jeszcze nie korzystają z platformy www.livechat.pl, a chcieliby ją wypróbować bez żadnych zobowiązań, przez aż 60 dni (zamiast standardowych 14), mogą zrobić to niemal od ręki – wszystko, co trzeba zrobić, to napisać maila na adres livechat@bespokechat.com z komunikatem „Nowy Adres – LiveChat próba 60” w temacie. 


Komentarze (0) Komentujesz jako - [zmień]

aby dodać komentarz, wpisz swój adres e-mail

WPROWADŹ SWOJE DANE, ABY DODAĆ KOMENTARZ

lub

Brak komentarzy. Twój może być pierwszy.

Zobacz wcześniejsze komentarze

Wróć