biznesowi
0
Jesteś zalogowany jako: Adam Kowalski
PL EN
Wróć

Wesołych, spokojnych i przede wszystkim zdrowych świąt życzy Nowy Adres!

14.12.2020

Po szalonym i nieprzewidywalnym roku 2020 życzymy Państwu i sobie powrotu do normalności i jak najszybszego spotkania się z Wami na konferencjach i targach organizowanych na żywo!Szanowni Państwo,
2020 miał być rokiem przełomu dla Firmy Nowy Adres S.A. Faktycznie okazał się rewolucyjny, ale w sposób, którego chyba nikt nie przewidział i nikt sobie nie życzył. Wskutek rozprzestrzenienia się pandemii Covid-19 organizacja targów i konferencji stała się mocno utrudniona, a momentami wręcz niemożliwa. Musieliśmy m.in. przesunąć termin jubileuszowej 10. edycji „Forum Rynku Nieruchomości” z czerwca na sierpień. Zebraliśmy wiele podziękowań i gratulacji za wysoki poziom merytoryczny i organizacyjny FRN, my z kolei pragniemy jeszcze raz Państwu podziękować za wysoką frekwencję podczas tego wydarzenia. Był to najlepszy dowód,  jak bardzo potrzebne są spotkania twarzą w twarz z żywym człowiekiem i najlepiej nawet zroganizowane spotkania on-line, pozostaną zaledwie ich namiastką. Druga, jesienna fala pandemii COVID-19 zmusiła i nas do przejścia do Internetu. Ale i tu pokazaliśmy, że potrafimy błyskawicznie dostosowywać się do realiów rynkowych – nasza premierowa konferencja online „Serio o Nieruchomościach”, przeprowadzona ze Studia TV zlokalizowanego na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, odbiła się w branży szerokim echem – w ciągu 24 godzin od wydarzenia obejrzało ją w sieci blisko 2000 osób! Dziękujemy!!! Również nasze drugie specjalne wydarzenie internetowe, organizowane na www.mieszkaniowi.pl – Świąteczna Oferta Mieszkań i Domów – spotkało się z ciepłym przyjęciem, zarówno wśród oferujących swoje mieszkania deweloperów, jak i biorących udział w evencie potencjalnych kupców.

W Nowym Adresie głęboko wierzymy, że targi i konferencje to nie tylko sprzedaż czy przekazywanie wiedzy – to także nawiązywanie nowych znajomości, budowa relacji, możliwość udziału w licznych wydarzeniach towarzyszących, cała ta specyficzna otoczka. Zapewniamy Państwa, że brakuje nam tego równie mocno, co Wam! Mamy nadzieję, że w 2021 roku za sprawą szczepionek wszystko powróci do normalności i będziemy mogli powrócić wiosną z Targami Mieszkań i Domów w Krakowie, Poznaniu, Trójmieście, Wrocławiu i Warszawie oraz konferencjami FIRE! Real Estate Marketing Forum oraz Forum Rynku Nieruchomości. Już dziś gorąco Państwa na te imprezy zapraszam i – miejmy nadzieję – do zobaczenia na żywo! Na koniec chciałbym wszystkim Państwu podziękować za pokładane w nas zaufanie oraz życzyć wesołych, spokojnych i przede wszystkim zdrowych świąt! Oby za 12 miesięcy koronawirus był tylko mglistym wspomnieniem i abyśmy wszyscy mogli wrócić do robienia tego, na czym znamy się najlepiej.
Bartosz Zeidler, prezes zarządu
oraz cały zespół Nowy Adres S.A.


Komentarze (0) Komentujesz jako - [zmień]

aby dodać komentarz, wpisz swój adres e-mail

WPROWADŹ SWOJE DANE, ABY DODAĆ KOMENTARZ

lub

Brak komentarzy. Twój może być pierwszy.

Zobacz wcześniejsze komentarze

Wróć