biznesowi
0
Jesteś zalogowany jako: Adam Kowalski
Wróć

Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Gardenia już za parę dni!

10.02.2020

W dzisiejszych czasach nie wystarczy wybudować atrakcyjnego budynku, trzeba także zadbać o jego otoczenie. Coraz częściej żywe elewacje, dachy zielone czy nasadzenia dużych, ozdobnych drzew wokół budynków sprawiają, że klienci chętniej kupują lokale i są w stanie zapłacić za nie wyższą cenę

Oprócz drzew i roślin w obrębie klatki schodowej zwracają także uwagę na przestrzeń dla dzieci. Bardzo wielu deweloperów nie docenia tego, że dobrze zaprojektowana zieleń lub zaadoptowany starodrzew przyciągają klientów, przyspieszając sprzedaż wybudowanych powierzchni biurowych lub mieszkalnych.

W poszukiwaniu inspiracji dotyczących aranżacji terenów zielonych zapraszamy na Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Gardenia, które będą się odbywać między 13 a 15 lutego w Poznaniu. Oprócz nowości produktowych na sezon 2020 od czołowych producentów i dystrybutorów maszyn, urządzeń, akcesoriów ogrodowych oraz roślin będzie można zasięgnąć opinii partnerów branżowych wydarzenia, którzy na co dzień zajmują się tematyką architektury krajobrazu i projektowaniem terenów zielonych. Federacja Arborystów Polskich, Stowarzyszenie Architektów Krajobrazu czy Polskie Stowarzyszenie Twórców Ogrodów to tylko kilku z nich.

Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Gardenia już za parę dni - zielenina

Dla profesjonalistów przygotowaliśmy dwa dni (13-14.02), podczas których będą mogli spotkać się z wystawcami oraz wziąć udział w ciekawych wydarzeniach towarzyszących, m.in.:

  • Arena Krajobrazu, czyli dwudniowe spotkanie z najlepszymi projektantami ogrodów z Europy, którzy goszczą w Polsce po raz pierwszy! Tworzymy to wydarzenie wspólnie z Fundacją FRACTAL. Będzie to merytoryczna konferencja z zagranicznymi prelegentami oraz z warsztatami. Zaproszeni goście: Chris Beardshaw, Jo Thompson i Taina Suonio poprowadzą autorskie prelekcje oraz dokonają przeglądów portfolio polskich architektów krajobrazu. Część wykładową wzbogacą pokazy cięcia drzew i krzewów ozdobnych, przygotowane przez Szkółkę Roślin Ozdobnych BYCZKOWSCY, pokazy pielęgnacji róż, które przedstawi Szkółka Róż ROSARIUM, a także warsztaty poświęcone pielęgnacji drzew i krzewów owocowych, prowadzone przez ARBORETUM BOLESTRASZYCE.
  • XIV Forum Miejska Sztuka Ogrodowa, czyli konferencja dla projektantów zieleni pod hasłem „Z miłości do klimatu”. Konferencja organizowana przez redakcję miesięcznika „Zieleń Miejska”, co roku łączy profesjonalistów z branży planowania  i pielęgnacji zieleni wokół aktualnego tematu. W roku 2020 tematem będzie miłość do klimatu. Wystąpienia prelegentów zostały podzielone na dwa segmenty. Pierwszy pt. „Zieleń dla klimatu”, dotknie problemu zmian klimatycznych. Drugi segment zatytułowany „Klimat dla zieleni” będzie dotyczył tworzenia klimatu miast w oparciu o zakładanie obszarów zielonych.
  • Warsztaty  z projektowania przy użyciu programu Vectorworks oraz Gardenphilia Designer.
  • Prelekcje firm prezentujących swoje nowości i innowacje z zakresu małej architektury, systemów nawadniania czy urządzeń i maszyn do profesjonalnej pielęgnacji zieleni.

Po więcej informacji zapraszamy na www.targigardenia.pl


Komentarze (0) Komentujesz jako - [zmień]

aby dodać komentarz, wpisz swój adres e-mail

WPROWADŹ SWOJE DANE, ABY DODAĆ KOMENTARZ

lub

Brak komentarzy. Twój może być pierwszy.

Zobacz wcześniejsze komentarze

Wróć