biznesowi
0
Jesteś zalogowany jako: Adam Kowalski
Wróć

Targi i konferencje odmrożone!

18.06.2020

W ramach odmrażania kolejnych obszarów gospodarki z koronawirusowego lockdownu, 29 maja Ministerstwo Rozwoju opublikowało wytyczne dla organizatorów targów i kongresów. Z przyjemnością informujemy, że Nowy Adres S.A. jest przygotowany do ich realizacji w 100%

W przypadku targów głównym wymogiem jest poszerzenie ciągów komunikacyjnych między stoiskami do 3 m oraz nałożenie na organizatora obowiązku pozyskania niezbędnych danych osobowych i kontaktowych wszystkich uczestników wydarzenia. Ma się to odbywać za ich zgodą, a dane miałyby być gromadzone na wypadek stwierdzenia u którejś z osób zakażenia koronawirusem. Z kolei w przypadku konferencji uczestnicy nie powinni mieć wyboru samodzielnego wyboru miejsca, aby nie zmieniali go wielokrotnie podczas wydarzenia. Zaleca się również mierzenie temperatury uczestnikom, pracownikom obsługi oraz dostawcom. Pomiar taki ma się odbywać za ich zgodą za pomocą bezdotykowego termometru lub kamer termowizyjnych.

Zapewniamy, że wszystkie zaplanowane targi i konferencje organizowane przez firmę Nowy Adres nie tylko będą spełniać wszystkie wytyczne Ministerstwa Rozwoju, ale dla Państwa komfortu i bezpieczeństwa planujemy też cały szereg zabezpieczeń i udogodnień własnego pomysłu. Więcej informacji na ten temat już wkrótce!

Z pełną listą wytycznych można zapoznać się tutaj: https://www.gov.pl/web/rozwoj/wytyczne-dla-branz


Komentarze (0) Komentujesz jako - [zmień]

aby dodać komentarz, wpisz swój adres e-mail

WPROWADŹ SWOJE DANE, ABY DODAĆ KOMENTARZ

lub

Brak komentarzy. Twój może być pierwszy.

Zobacz wcześniejsze komentarze

Wróć