biznesowi
0
Jesteś zalogowany jako: Adam Kowalski
PL EN
Wróć

Prestiżowe Forum Rynku Nieruchomości – rusza 8. edycja. Kto wystąpi?

13.04.2018

Forum Rynku Nieruchomości to wydarzenie skupiające najważniejszych graczy na polskim rynku nieruchomości. Ósma edycja rusza już 7 czerwca i potrwa dwa dni. Wiemy, kto w tym roku podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem

Czym nas zaskoczy rynek nieruchomości w 2018 roku?

Polski rynek nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych nie zwalnia tempa. Konferencja, która odbędzie się 7 i 8 czerwca w Grand Hotelu w Sopocie, to największe i najbardziej prestiżowe wydarzenie branżowe rokrocznie skupiające nawet pół tysiąca osób – przedstawicieli firm deweloperskich, agencji nieruchomości, banków, biur architektonicznych i firm budowlanych.

To doskonała okazja do poznania najnowszych trendów na rynku nieruchomości, nawiązania nowych kontaktów biznesowych i rozwiązania najbardziej palących problemów. Uczestnicy konferencji będą dyskutować o najnowszych zmianach w ustawodawstwie, czyli m.in. o tym, jak zakaz handlu niedzielę wpłynie na rynek inwestycyjny w Polsce. Pochylą się nad zagadnieniami zrównoważonego budownictwa i wpływu srebrnej gospodarki (silver economy) na sektor nieruchomości.

Potężna dawka rzetelnej wiedzy od ekspertów z branży

Wykład otwierający konferencję poprowadzi Jacek Santorski – specjalista w dziedzinie psychologii społecznej i psychologii biznesu, wieloletni wykładowca i dyrektor programowy studiów podyplomowych Akademiii Psychologii Przywództwa w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej.

Pierwszego dnia usłyszymy m.in. Macieja Wójcickiego – prezesa zarządu TDJ Estate; Annę Kicińską – lidera grupy doradztwa nieruchomości EY w regionie CSE; Grażynę Błaszczak – twórcę popularnego bloga „Nieruchomości z górnej półki” i doradcę medialnego; Marka Chibowskiego – prezesa zarządu Xcity Investment Sp. z o.o.; Klaudiusza Bechcickiego – założyciela Stokado Self Storage i Jacka Furgę – doktora nauk ekonomicznych i przewodniczącego Komitetu ds. Finansowania Nieruchomości przy Związku Banków Polskich.

Drugiego dnia wystąpią m.in. Ryszard Gretkowski – wiceprezes zarządu 7R; Agnieszka Skuza – dyrektor sprzedaży w firmie Adecco Poland; Konrad Płochocki – dyrektor generalny Polskiego Związku Firm Deweloperskich i Marzena Rudnicka – prezes Krajowego Instytutu Gospodarki Senioralnej.

Na konferencji nie zabraknie także inspirujących case study. Na zakończenie pierwszego dnia odbędzie się uroczysty bankiet w Klubie Atelier w Sopocie. Szczegółowy program konferencji dostępny jest na stronie https://www.biznesowi.pl/konferencje/forum-rynku-nieruchomosci/.


Komentarze (0) Komentujesz jako - [zmień]

aby dodać komentarz, wpisz swój adres e-mail

WPROWADŹ SWOJE DANE, ABY DODAĆ KOMENTARZ

lub

Brak komentarzy. Twój może być pierwszy.

Zobacz wcześniejsze komentarze

Wróć