biznesowi
0
Jesteś zalogowany jako: Adam Kowalski
PL EN
Wróć

Najlepsze konferencje dzięki najlepszym Partnerom

05.11.2020

Zbliżamy się do końca tego niezwykle zaskakującego i niezwykle wymagającego sezonu konferencyjnego. Przed nami już tylko realizowane online Serio o Nieruchomościach – eksperckie podsumowanie sytuacji na rynku. Przed ekrany zapraszamy 19 listopada.

Precyzyjne wykonanie naszych projektów – w wielu aspektach: merytorycznym, organizacyjnym, technicznym, a przede wszystkim ludzkim – zawdzięczamy w dużej mierze Partnerom, z którymi mieliśmy przyjemność je realizować. Dzięki Państwa wiedzy, kompetencjom i życzliwości nasze konferencje zyskują nową wartość przy każdej edycji. Serdecznie dziękujemy!

W tym wyjątkowym sezonie szczególne podziękowania chcemy złożyć Partnerowi Czystości, firmie BBW Group – ludziom, dzięki którym wszyscy mogliśmy się czuć bezpiecznie na naszych stacjonarnych wydarzeniach w tym roku. To ich zaangażowanie, wiedza, doświadczenie i gotowość wyruszenia z nami w dowolne miejsce w Polsce zapewniały nam i Państwu poczucie komfortu w tych mało komfortowych czasach. Przygotowywali przestrzeń naszych spotkań, zapewniali Państwu maseczki i płyny do dezynfekcji rąk oraz dezynfekowali sale na koniec dnia. Nauczyli nas przy tym, co to jest fumigacja i na czym polega jej skuteczność.

My zapraszamy 19 listopada na Serio o Nieruchomościach (www.serioonieruchomosciach.pl) powoli podsumowujemy ten trudny sezon i planujemy 2021. Życząc przy tym nam wszystkim, byśmy mogli jak najszybciej znów spotkać się w niewirtualnej rzeczywistości, podać sobie ręce i twarzą w twarz porozmawiać o tym, co na rynku nieruchomości najgorętsze. Do zobaczenia!


Komentarze (0) Komentujesz jako - [zmień]

aby dodać komentarz, wpisz swój adres e-mail

WPROWADŹ SWOJE DANE, ABY DODAĆ KOMENTARZ

lub

Brak komentarzy. Twój może być pierwszy.

Zobacz wcześniejsze komentarze

Wróć