biznesowi
0
Jesteś zalogowany jako: Adam Kowalski
Wróć

Bel-Pol nowym najemcą w Panattoni Park Gliwice III

27.03.2018

Bel–Pol Sp. z o.o., wiodący dystrybutor drzwi i podłóg w Polsce, podpisał umowę najmu na ponad 4000 m kw. powierzchni magazynowo-biurowej w Panattoni Park Gliwice III. Prawie 3800 m kw. stanowić będzie powierzchnia magazynowa, a 200 m kw. przeznaczone zostanie na biura

Pracujemy dla firmy Bel-Pol na terenie całej Polski, dzięki czemu doskonale znamy wymagania jakie musi spełniać poszukiwana rzez Bel-Pol powierzchnia magazynowa. W związku z rozwojem gliwickiego oddziału firmy Bel-Pol, zajmowany dotychczas obiekt przestał być wystarczający i zostaliśmy poproszeni o wsparcie w znalezieniu nowej powierzchni. Specyficzne wymagania najemcy wynikające z rodzaju składowanego towaru, zawęziły pole poszukiwań do obiektów o odpowiedniej ognioodporności i wystarczającej nośności posadzki. Finalnie klient wybrał ofertę Panattoni Park Gliwice III, gdzie wprowadził się z końcem lutego br. – powiedział Robert Kowalkowski, Associate, BSC Real Estate Advisors.

Firma Bel–Pol działa na polskim rynku od ponad 26 lat, będąc wiodącym dystrybutorem drzwi i podłóg zarówno dla indywidualnych klientów, jak i dużych odbiorców sieciowych.

Panattoni Park Gliwice III zlokalizowany jest przy ul. Bojkowskiej w Gliwicach, 3 km od węzła „Gliwice – Sośnica” łączącego autostrady A1i A4 oraz DK 44.


Komentarze (0) Komentujesz jako - [zmień]

aby dodać komentarz, wpisz swój adres e-mail

WPROWADŹ SWOJE DANE, ABY DODAĆ KOMENTARZ

lub

Brak komentarzy. Twój może być pierwszy.

Zobacz wcześniejsze komentarze

Wróć