biznesowi
0
Jesteś zalogowany jako: Adam Kowalski
PL EN
Rynki regionalne n a fali - gdzie zainwestują najemcy z sektora usług biznesowych (BPO/SSC)?

Rynki regionalne na fali

W ostatnich latach ogromną popularnością wśród inwestorów cieszyły się inwestycje biurowe w miastach regionalnych, realizowane z myślą o najemcach z sektora usług biznesowych (BPO/SSC). Które rynki zeszły już z ich celownika, a które jeszcze czekają na swoje 15 minut? Dowiesz się tego tu.

Zakupy pakietowe stały się modne dla inwestorów zagranicznych. Co przyniesie przyszłość?

Zakupy pakietowe znów w modzie

Zagraniczne fundusze inwestycyjne znów uwierzyły w nasz rynek nieruchomości mieszkaniowych – w ciągu ostatnich miesięcy pakietowe zakupy lokali bezpośrednio od deweloperów nie należały do rzadkości. Jakie lokale cieszą się największym wzięciem?

Jeśli chcesz poznać wartość pieniędzy, spróbuj ich trochę od kogoś pożyczyć.

Benjamin Franklin

Niektórzy odkładają pieniądze. Inni wolą je inwestować

Nieruchomości to jedna z najpewniejszych inwestycji – są odporniejsze na wahania koniunkturalne niż inne aktywa, w przeciwieństwie do papierów wartościowych ich wartość nigdy nie spadnie do zera. Dowiedz się, jak inwestować w nieruchomości z głową – poznaj wskazówki ekspertów

1 2 3 15

WEŹ UDZIAŁ W NASZYCH KONFERENCJACH!

Konferencje organizowane przez Nowy Adres to doskonała okazja do nawiązania nowych lub pielęgnowania już nawiązanych kontaktów biznesowych. Obok mocnej merytoryki dajemy unikalną możliwość spotkania w jednym miejscu i w jednym czasie przedstawicieli wielu dziedzin, co sprawia, że czas spędzony na konferencji możesz wykorzystać tak, jak potrzebujesz. Nasi prelegenci to uznani praktycy rynku, dzięki temu wiedza przekazywana na wydarzeniu jest wiarygodna, aktualna i przydatna przy planowaniu Twoich kolejnych działań. Przyjdź, posłuchaj, porozmawiaj!

Sprawdź cennik udziału w konferencji.