biznesowi
0
Jesteś zalogowany jako: Adam Kowalski
PL EN
Jak ecommerce zmieni rynek magazynów?

11 milionów metrów kwadratowych magazynów…

…Taka magiczna granica została przekroczona w Polsce w 2016 roku. Kiedy możemy spodziewać się 12 milionów? Czy dużo brakuje nam jeszcze do państw Europy Zachodniej? Sprawdzisz to w tej sekcji.

Ile metrów kwadratowych powierzchni magazynowych przybędzie w tym roku?

e-commerce znaczy zmiany

Dynamiczny rozwój handlu w Internecie niesie ze sobą zmiany nie tylko dla rynku nieruchomości handlowych, ale również magazynowych – dla tradycyjnie największych graczy na tym rynku, firm logistycznych e-handel to wyzwanie pierwszej kategorii. Jak sobie z nim radzą? Sprawdź tu.

Istnieją dwie drogi osiągnięcia szczęścia: trzeba zmniejszyć swoje pragnienia lub zwiększyć możliwości. Cokolwiek zostanie wybrane, rezultat jest ten sam i każdy powinien zadecydować który kierunek jest łatwiejszy.

Benjamin Franklin

Tysiące ofert, setki możliwości, tłumy doradców.

Decyzja o kupnie mieszkania nie jest łatwa. Jak wybrać najlepsze? Jakie kryteria wziąć pod uwagę? Na co szczególnie zwrócić uwagę? Poznaj odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania.

1 2

WEŹ UDZIAŁ W NASZYCH KONFERENCJACH!

Konferencje organizowane przez Nowy Adres to doskonała okazja do nawiązania lub pielęgnowania kontaktów biznesowych. Obok mocnej merytoryki dajemy unikalną możliwość  spotkania w jednym miejscu i w jednym czasie przedstawicieli wielu dziedzin, co sprawia, że czas spędzony na konferencji możesz wykorzystać tak, jak potrzebujesz.

Nasi prelegenci to praktycy rynku, dzięki temu wiedza przekazywana na wydarzeniu jest wiarygodna, aktualna i przydatna przy planowaniu Twoich kolejnych działań.

Przyjdź, posłuchaj, porozmawiaj!

Sprawdź cennik udziału w konferencji.