biznesowi
0
Jesteś zalogowany jako: Adam Kowalski
PL EN
Jak ecommerce zmieni rynek magazynów?

18 milionów metrów kwadratowych magazynów…

…Taka magiczna granica została przekroczona w Polsce w 2019 roku. Kiedy możemy spodziewać się okrągłych 20 milionów? Czy dużo brakuje nam jeszcze do państw Europy Zachodniej? Sprawdzisz to w tej sekcji.

Ile metrów kwadratowych powierzchni magazynowych przybędzie w tym roku?

e-commerce znaczy zmiany

Dynamiczny rozwój handlu w Internecie niesie ze sobą zmiany nie tylko dla rynku nieruchomości handlowych, ale również magazynowych – dla tradycyjnie największych graczy na tym rynku, firm logistycznych e-handel to wyzwanie pierwszej kategorii. Jak sobie z nim radzą? Sprawdź tu.

Najbardziej niezadowoleni klienci to twoje najlepsze źródło nauki.

Bill Gates, współzałożyciel Microsoft

Magazyny i logistyka - krwiobieg gospodarki

Rozbudowywana w ostatnich latach sieć infrastruktury drogowej, kolejowej i portowej zaowocowała również bezprecedensowym rozwojem rynku nieruchomości magazynowych. Dobrą passę tej branży napędza również dynamiczna ekspansja e-handlu. O wszystkich aspektach funkcjonowania rynku magazynowego/logistycznego dowiesz się właśnie w tej sekcji

1 2 3 7

WEŹ UDZIAŁ W NASZYCH KONFERENCJACH!

Konferencje organizowane przez Nowy Adres to doskonała okazja do nawiązania nowych lub pielęgnowania już nawiązanych kontaktów biznesowych. Obok mocnej merytoryki dajemy unikalną możliwość spotkania w jednym miejscu i w jednym czasie przedstawicieli wielu dziedzin, co sprawia, że czas spędzony na konferencji możesz wykorzystać tak, jak potrzebujesz. Nasi prelegenci to uznani praktycy rynku, dzięki temu wiedza przekazywana na wydarzeniu jest wiarygodna, aktualna i przydatna przy planowaniu Twoich kolejnych działań. Przyjdź, posłuchaj, porozmawiaj!

Sprawdź cennik udziału w konferencji.