biznesowi
0
Jesteś zalogowany jako: Adam Kowalski
Coraz więcej marek modowych decyduje się na wejście do polskich galerii handlowych. Kto zaskoczy nas w tym roku?

Dogonić Paryż, Mediolan i Nowy Jork

Każdego roku coraz więcej marek modowych decyduje się na wejście do polskich galerii handlowych. Najwięksi gracze wciąż jednak się wstrzymują. Kiedy możemy się spodziewać podobnej oferty, jak w centrach handlowych największych europejskich stolic?

Jak rynek zareaguje na zmiany prawne?

Zakaz handlu w niedziele, wprowadzenie podatku obrotowego, kontrowersje podatkowe przy sprzedaży nieruchomości handlowych – 2018 rok niesie wiele zmian prawnych dla rodzimego rynku nieruchomości handlowych. Rewolucja czy tylko kosmetyczne zmiany? Sprawdź to w tej sekcji.

Istnieją dwie drogi osiągnięcia szczęścia: trzeba zmniejszyć swoje pragnienia lub zwiększyć możliwości. Cokolwiek zostanie wybrane, rezultat jest ten sam i każdy powinien zadecydować który kierunek jest łatwiejszy. Benjamin Franklin

Centra handlowe - współczesne fora i miejsca spotkań

Współczesne centra handlowe to nie tylko miejsca, gdzie można zrobić zakupy – to także bogate strefy gastronomiczne i rozrywkowe, a także miejsca wydarzeń artystycznych i kulturalnych. W tej sekcji dowiesz się, jak wygląda przeszłość, teraźniejszość i przyszłość nieruchomości handlowych w Polsce i na świecie

1 2 3 7

WEŹ UDZIAŁ W NASZYCH KONFERENCJACH!

Konferencje organizowane przez Nowy Adres to doskonała okazja do nawiązania nowych lub pielęgnowania już nawiązanych kontaktów biznesowych. Obok mocnej merytoryki dajemy unikalną możliwość spotkania w jednym miejscu i w jednym czasie przedstawicieli wielu dziedzin, co sprawia, że czas spędzony na konferencji możesz wykorzystać tak, jak potrzebujesz. Nasi prelegenci to uznani praktycy rynku, dzięki temu wiedza przekazywana na wydarzeniu jest wiarygodna, aktualna i przydatna przy planowaniu Twoich kolejnych działań. Przyjdź, posłuchaj, porozmawiaj!

Sprawdź cennik udziału w konferencji.