biznesowi
0
Jesteś zalogowany jako: Adam Kowalski
PL EN
Coraz więcej marek modowych decyduje się na wejście do polskich galerii handlowych. Kto zaskoczy nas w tym roku?

Dogonić Paryż, Mediolan i Nowy Jork

Każdego roku coraz więcej marek modowych decyduje się na wejście do polskich galerii handlowych. Najwięksi gracze wciąż jednak się wstrzymują. Kiedy możemy się spodziewać podobnej oferty, jak w centrach handlowych największych europejskich stolic?

Jak rynek zareaguje na zmiany prawne?

Zakaz handlu w niedziele, wprowadzenie podatku obrotowego, kontrowersje podatkowe przy sprzedaży nieruchomości handlowych – 2017 rok niesie wiele zmian prawnych dla rodzimego rynku nieruchomości handlowych. Rewolucja czy tylko kosmetyczne zmiany? Sprawdź to w tej sekcji.

Istnieją dwie drogi osiągnięcia szczęścia: trzeba zmniejszyć swoje pragnienia lub zwiększyć możliwości. Cokolwiek zostanie wybrane, rezultat jest ten sam i każdy powinien zadecydować który kierunek jest łatwiejszy.

Benjamin Franklin

Niektórzy odkładają pieniądze. Inni wolą je inwestować

Grają na giełdzie, kupują walutę, kruszce, albo nieruchomości. Inwestowanie może być hobby lub stać się sposobem na życie. Dowiedz się jak rozpocząć inwestycyjną przygodę – poznaj wskazówki ekspertów.

1 2 3

WEŹ UDZIAŁ W NASZYCH KONFERENCJACH!

Konferencje organizowane przez Nowy Adres to doskonała okazja do nawiązania lub pielęgnowania kontaktów biznesowych. Obok mocnej merytoryki dajemy unikalną możliwość  spotkania w jednym miejscu i w jednym czasie przedstawicieli wielu dziedzin, co sprawia, że czas spędzony na konferencji możesz wykorzystać tak, jak potrzebujesz.

Nasi prelegenci to praktycy rynku, dzięki temu wiedza przekazywana na wydarzeniu jest wiarygodna, aktualna i przydatna przy planowaniu Twoich kolejnych działań.

Przyjdź, posłuchaj, porozmawiaj!

Sprawdź cennik udziału w konferencji.