biznesowi
0
Jesteś zalogowany jako: Adam Kowalski
PL EN
Które biurowce wynajmują się od ręki, a które dłużej szukają najemców?

20 proc. – tyle procent pustostanów może być dostępnych w warszawskich biurowcach w 2017 r.

Oznacza to prawie milion metrów kwadratowych biur do wynajęcia od ręki w stołecznych inwestycjach. Które budynki wynajmują się od ręki, a które świecą pustkami? Dowiesz się tego w tej sekcji.

Realna troska o środowisko czy marketingowa moda?

Spopularyzowane w ostatnich latach tzw. certyfikaty środowiskowe na stałe wpisały się w krajobraz naszego rynku nieruchomości biurowych. Dziś trudno byłoby wskazać nową inwestycję, która by takiego certyfikatu nie miała. Sposób na twarde oszczędności, prawdziwa troska o środowisko naturalne, chwilowa marketingowa moda, a może wszystkiego po trochu?

Istnieją dwie drogi osiągnięcia szczęścia: trzeba zmniejszyć swoje pragnienia lub zwiększyć możliwości. Cokolwiek zostanie wybrane, rezultat jest ten sam i każdy powinien zadecydować który kierunek jest łatwiejszy.

Benjamin Franklin

Zobowiązanie rozłożone w czasie może przytłaczać

Kredyt brany na 30 lat nie jest jedynie finansowym obciążeniem. Jak wybrać najlepszą ofertę? Jak sprawdzić zdolność kredytową? Jakie opłaty wiążą się z kredytem? Zyskaj niezbędną wiedzę, która ułatwi Ci podjęcie finansowej decyzji.

1 2 3 4

WEŹ UDZIAŁ W NASZYCH KONFERENCJACH!

Konferencje organizowane przez Nowy Adres to doskonała okazja do nawiązania lub pielęgnowania kontaktów biznesowych. Obok mocnej merytoryki dajemy unikalną możliwość  spotkania w jednym miejscu i w jednym czasie przedstawicieli wielu dziedzin, co sprawia, że czas spędzony na konferencji możesz wykorzystać tak, jak potrzebujesz.

Nasi prelegenci to praktycy rynku, dzięki temu wiedza przekazywana na wydarzeniu jest wiarygodna, aktualna i przydatna przy planowaniu Twoich kolejnych działań.

Przyjdź, posłuchaj, porozmawiaj!

Sprawdź cennik udziału w konferencji.