biznesowi
0
Jesteś zalogowany jako: Adam Kowalski
Które biurowce wynajmują się od ręki, a które dłużej szukają najemców?

20 proc. – tyle procent pustostanów może być dostępnych w warszawskich biurowcach w 2018 r.

Oznacza to prawie milion metrów kwadratowych biur do wynajęcia od ręki w stołecznych inwestycjach. Które budynki wynajmują się od ręki, a które świecą pustkami? Dowiesz się tego w tej sekcji.

Realna troska o środowisko czy marketingowa moda?

Spopularyzowane w ostatnich latach tzw. certyfikaty środowiskowe na stałe wpisały się w krajobraz naszego rynku nieruchomości biurowych. Dziś trudno byłoby wskazać nową inwestycję, która by takiego certyfikatu nie miała. Sposób na twarde oszczędności, prawdziwa troska o środowisko naturalne, chwilowa marketingowa moda, a może wszystkiego po trochu?

Istnieją dwie drogi osiągnięcia szczęścia: trzeba zmniejszyć swoje pragnienia lub zwiększyć możliwości. Cokolwiek zostanie wybrane, rezultat jest ten sam i każdy powinien zadecydować który kierunek jest łatwiejszy.

Benjamin Franklin

Biurami Polska stoi

Rynek nieruchomości biurowych w Polsce przeżywa w ostatnich latach prawdziwy rozkwit – bogata oferta sprawia, że i duże i małe firmy nie mają problemów ze znalezieniem odpowiednich powierzchni na swoje siedziby. W tej sekcji możecie Państwo znaleźć artykuły o najważniejszych zagadnieniach i wyzwaniach dla tego rynku, zarówno z punktu widzenia dewelopera, jak i klienta końcowego – najemcy

1 2 3 15

WEŹ UDZIAŁ W NASZYCH KONFERENCJACH!

Konferencje organizowane przez Nowy Adres to doskonała okazja do nawiązania lub pielęgnowania kontaktów biznesowych. Obok mocnej merytoryki dajemy unikalną możliwość  spotkania w jednym miejscu i w jednym czasie przedstawicieli wielu dziedzin, co sprawia, że czas spędzony na konferencji możesz wykorzystać tak, jak potrzebujesz.

Nasi prelegenci to praktycy rynku, dzięki temu wiedza przekazywana na wydarzeniu jest wiarygodna, aktualna i przydatna przy planowaniu Twoich kolejnych działań.

Przyjdź, posłuchaj, porozmawiaj!

Sprawdź cennik udziału w konferencji.